درباره ما

درباره ما

ارغوان گندم فرآورد

شرکت تولیدی و بازرگانی ارغوان گندم فرآورد، فعالیت خود را در سال 2010/1390 به عنوان شریک و سرمایه گذار در شرکت تعاونی تولیدی فارس گلوکزین تحت عنوان دفتر فروش هنرور در شهر شیراز آغاز کرد و با استفاده از فاکتور کیفیت بالای محصولات و همچنین قیمت گذاری مناسب و رعایت اصول مشتری مداری ، موفق به جذب مشتریانی با ارزش در بازار شد.
در سال 1401 با هدف مطرح کردن برند ارغوان در بازار داخلی و خارجی و توسعه صادرات و واردات محصولات برآمده از غلات ارزشمند گندم و ذرت و همچنین خدمت رسانی بهتر به مشتریان گرانقدرش، شرکت ارغوان گندم فرآورد به ثبت رسید.
مفتخریم که آمادگی خود را جهت ارائه محصوالت شامل انواع نشاسته و گلوتن و مواد اولیه خوراک دام و طیور و آبزیان بر آمده از گندم و ذرت ، با تضمین کمیت و کیفیت، در هر سه زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیائی و میکروبی به مشتریان گرامی اعلام میدارد

تولید
صادرات
واردات
بازرگانی

12 سال سابقه کار

100%

کیفیت

99%

رضایت مشتری

ما با در ارتباط باشید

نشاسته

گلوتن

سبوس

نشاسته گلوتن سبوس
نشاسته خالص یک پودر سفید، بدون طعم و بدون بو است که در آب سرد یا الکل محلول نیست. نشاسته، ترکیب اصلی برای ذخیره گلوکز در گیاهان بوده که از هزاران واحد تکرار گلوکز تشکیل شده است. نشاسته، در اصل به گیاهان تعلق دارد و در حیوانات سنتز نمی‌شود اما محصولاتی که سرشار از نشاسته هستند منبع اصلی تغذیه انسان و سایر حیوانات هستند.
گلوتن گندم یک ماده خوراکی پرکاربرد برای مصرف انسان و حیوانات خانگی و پرورش آبزیان میباشد.
پروتئین بالا، ساختار منحصر به فرد و ویژگی چسبندگی و جذب آب گلوتن گندم زمینه های مناسبی برای تولید محصولات نوآورانه فراهم
می کند. فرمولاسیون و کاربرد بسیار گسترده ای در محصولات نانوایی، غلات صبحانه و خوراک دام و طیور و آبزیان دارد.
پودر سبوس یک محصول جانبی ارزان است که در طی فرآیند تولید نشاسته گندم به دست می آید.
مورد مصرف در صنایع خوراک دام و طیور، جایگزین سبوس کارخانجات آردی با کیفیت و خلوص بالاتر. این محصول با دارا بودن فاکتورهای آنالیزی مطلوب گزینه ای مناسب به عنوان پرکن در میکسهای مختلف جهت دام و طیور میباشد. 
X